CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Chrzanowa i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 09:57 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza spółka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Produkujemy wytrawne usługi rolne czy też dysponujemy obsługą domostw rolniczych.Na wszystkie wykonywane prace czy też usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy a także słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podparte na uprawianiu wielu rodzai zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, przewoźników a także wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wykonywanie usług w granicach frachtu postaci ewentualnie rzeczy pojazdami, które są zapisane na obrębie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi lub rzeczy na terytorium innego kraju ewentualnie sprowadzanie zza krawędzi do Lokalny.
95083
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4129
Użytkowników
946
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.