Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Ekspert ds. AML z językiem francuskim - praca stacjonarna w Krakowie OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 9, 2021 20:34 - Dam pracę - Kraków
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
AML to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów działań usług biznesowych w Polsce. Nasz kraj jest niekwestionowanym liderem w Europie pod względem innowacji usług i procesów powiązanych z tą tematyką. Nasz Klient poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Ekspert ds. AML z językiem francuskim - praca stacjonarna w Krakowie.

W tej roli łączymy dociekliwość, analityczny umysł, znajomość języków obcych i pracę w międzynarodowym środowisku. Jeśli polityka Anti-money laundring jest Ci znana i mówisz płynnie po francusku, kontynuuj z nami swoją karierę.

Podstawowe obowiązki:
• zbieranie informacji w wewnętrznych bazach danych i zewnętrznych źródłach, w tym mediach, internecie, w celu wychwycenia podmiotów (klientów banku i osób trzecich) zaangażowanych w przestępczość/pranie pieniędzy/terroryzm itp.
• samodzielna i skuteczna analiza zgłoszeń generowanych przez system o podejrzanych transakcjach na rachunkach Klientów banku,
• efektywne wykonywanie przydzielonych zadań w odpowiednim czasie, zgodnie z wytycznymi procesu, z zachowanie produktywności i jakości swoich działań,
• pozyskiwanie i aktualizowanie wiedzy na temat procedur/najnowszych trendów w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i terroryzmowi.

Wymagania:
• znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie, co najmniej na poziomie B2
• dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• wyższe wykształcenie z zakresu handlu, finansów, ekonomii lub filologii francuskiej,
• podstawy wiedzy z tematyki przeciwdziałania praniu pieniędzy, finansowania terroryzmu, ryzyka przestępstw finansowych, rajów podatkowych i obszarów wysokiego ryzyka w instytucjach finansowych,
• podstawowa wiedza z czego mogą wynikać słabe strony produktów i usług bankowych oraz jakie są tego skutki,
• umiejętność pracy pod presją czasu, silne zdolności analityczne i decyzyjne,
• zaawansowany poziom obsługi komputera i efektywne korzystanie z pakietu MS Office,
• certyfikat z CAMS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• stabilna, interesująca i odpowiedzialna praca w międzynarodowym zespole, w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• miesięczne specjalistyczne szkolenie w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy, ukierunkowane na przyszłą rolę,
• zwięzły i stały zakres obowiązków,
• atrakcyjna ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji, nowoczesne biuro w centrum miasta,
• atrakcyjny pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, karta Multisport,
• bezpłatne zajęcia fitness w godzinach porannych bądź popołudniowych, relaks i sala gier podczas przerw, darmowe owoce, etc.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas - wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.