CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Chrzanowa i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:37 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Czynimy fachowe usługi agrarne jak i aplikujemy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie robione profesje tudzież usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podtrzymane na uprawianiu wielu rodzai zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów oraz wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie przewozu postaci ewentualnie rzeczy pojazdami, które są uwiecznione na obszarze Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to przesuwanie ludzi ewentualnie rzeczy na otoczenie innego kraju bądź importowanie spoza granicy do Lokalny.
95083
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4129
Użytkowników
946
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.