Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 29, 2022 22:08 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Czynimy fachowe usługi agrarne jak i aplikujemy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie robione profesje tudzież usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podtrzymane na uprawianiu wielu rodzai zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów oraz wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie przewozu postaci ewentualnie rzeczy pojazdami, które są uwiecznione na obszarze Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to przesuwanie ludzi ewentualnie rzeczy na otoczenie innego kraju bądź importowanie spoza granicy do Lokalny.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.