Młodszy Operator Maszyn I Urządzeń OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 13, 2022 09:43 - Dam pracę - Kraków
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujemy osób na stanowisko Młodszy operator maszyn i urządzeń do pracy w Krakowie. Oferujemy zorganizowany transport lub dopłaty do dojazdów.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego jesteśmy w stanie nauczyć.

Jeśli masz doświadczenie to plus dla Ciebie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę produkcyjną maszyn i urządzeń.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, możliwość przejścia po okresie próbnym na zatrudnienie bezpośrednio do naszego klienta
- podstawa + premia miesięczna + inne dodatki (np. nagroda za brak absencji, nagroda kierownika, dodatek weekendowy, za godziny nocne i za pracę na określonej maszynie)
- pracę na 3 zmiany w ruchu ciągłym - 4 brygady
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
- pracę w firmie z długoletnim stażem i ugruntowaną pozycją na rynku
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń
WYMAGANIA:

- gotowość do pracy zmianowej
- sumienność, punktualność
- chęci do pracy
- sprawność fizyczna

W Cv proszę załączyć zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”.
„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt[at]grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod[at]grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.