Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Ślusarz przemysłowy (k/m) – Niemcy

November 24, 2020 00:59 - Dam pracę - Opole
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Zakres obowiązków:

Naprawy i konserwacja maszyn produkcyjnych
Montaż maszyn lub wykończenie pojedynczych elementów na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:

Zatrudnienie na dłuższy okres w nowoczesnym przedsiębiorstwie
Wynagrodzenie od 13 € brutto/h w zależności od doświadczenia
Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
Komfortowe zakwaterowanie blisko zakładu pracy (odpłatne 170 € miesięcznie)

Wymagania:

Doświadczenia w montażu maszyn i obróbce metali
Zainteresowań technicznych i zdolności manualnych
Rzetelności, zaangażowania
Dyspozycyjności
Prawa jazdy kat. B
Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu