Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Rozrywka i rekreacja > Sport

  Girya Fitness - akcesoria fitness OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 29, 2022 21:07 - Sport - Łódź
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujesz sprzętu, który pozwoli Ci na stworzenie we własnym domu małej siłowni? Lubisz domowe treningi, lecz masz problem z wyborem odpowiednich przyrządów? Wybierz produkty, które czekają na Ciebie w sklepie Girya Fitness.
Jesteśmy producentem oraz sprzedawcą profesjonalnych odważników do ćwiczeń, między innymi hantli żeliwnych oraz turniejowych kettlebell, wyposażonych w rączkę pokrytą lakierem antykorozyjnym. Klientom zainteresowanym poprawą mobilności i zakresu ruchów możemy zaproponować indyjskie clubbells, które są dostępne w wersji wagowej od 2 do 20 kg. Ważnym elementem naszej oferty są także akcesoria fitness, wśród których znajdują się rollery oraz taśmy do ćwiczeń siłowych, wykonane z materiałów o najwyższej jakości.
Jako producent sprzętu sportowego możemy ręczyć za to, że wszystkie zakupione u nas produkty są wytrzymałe i pozwalają na bezpieczny oraz efektywny trening. Każde zamówienie złożone w naszym sklepie zostaje wysłane na wskazany przez klienta adres w ciągu 24 godzin.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.